Yukarı Çık

Hakkımızda

Adana Çiçek Çiçekçilikte Kaliteli ve Kurumsal Çözümler

Adana Çiçek İsmail karayılan öncülüğünde Nehir Çiçek olarak çiçekçilik hayatına ilk adımını atmıştır.

Adana Çiçek 22 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor.

Adana Çiçek olarak sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır.

Adana Çiçek online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir.

Adana Çiçek sektörü takip etmez, sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız, Adana Çiçek size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun çiçeklerinizi güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Adana Çiçek olarak sattığımız ürünleri kalite standartlarının üzerinde hazırlamaya 1.derecede önem vermekteyiz.Adana ili için verdiğiniz her çiçek siparişi kendi atölyemizde çiçek uzman çiçek ustaları tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Sipariş ettiğiniz her çiçek en ince ayrıntısına kadar kalite kontrolünden geçmekte %100 onay almadan sevkiyatı yapılmamaktadır.