Yukarı Çık

Yöneltilen Sorular

Sitemizden online çiçek siparişi nasıl verilir?

1:Beğendiğiniz çiçeğin üzerini tıklayın.

2:Ürün altındaki satın al butonunu tıklayın.

3:Gelen sipariş formundaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.

4:Sipariş formunun altında bulunan ödeme seçeneklerinden kredi kartı ve havale seçeneklerinden birini tercih edip siparişinizi tamamlayınız.

5:Havale işleminden sonra hangi bankaya ödeme yapıldığını lütfen e-mail veya telefon ile bilgilendiriniz.

6: Siparişleriniz belirttiğiniz gün ve saatte teslim edilir.

Ödemeyi hangi yollar ile tamamlayabilirim?
1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve 3D Secure güvenlik altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

3D SECURE GÜVENLİK NEDİR?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar.Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde işlemini yapar ve ödeme bölümüne geçer.Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir ekran açılır.Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.3 D Secure sayesinde kart bilgileriniz başkalarının eline geçse bile size 3 D şifreniz ve güvenlik soru-cevabınız bilinmediği için sisteme dahil üye işyerlerinde harcama yapılamaz. Sisteme üye olmayan işyerlerinde ise herhangi bir harcamaya itirazınız halinde sorumluluk işyerine aittir. Böylece sistem tam güvenlik sağlar.

3D Secure şifresi nasıl tanımlanır?

Kredi kartınızla yapacağınız ilk işleminizle bir defaya mahsus olmak üzere onaylama sayfasında sistem sizi şifre tanımlama sayfasına aktaracaktır.Bu sayfadan şifrenizi tanımlayabilirsiniz.Tanımladığınız şifrenizle internet ortamında yapacağınız her işlemde 3D Secure güvenliğinden faydalanmış olacaksınız.

Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından bana bilgi gelecek mi?

Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.


Siparişime Yol Ücreti Dahil mi?
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.


Çiçek ve malzemeler
Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.


Siparişlerim hangi saatlerde teslim edilir?
Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:30, 09:00 - 18:00, 12:30 - 18:00 ve 18:00 - 20:00 saat dilimleri arasında


Siparişimin gönderim durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından,telefon açarak siparişinizi takip edebilirsiniz.


Sipariş verdikten sonra siparişim üzerinde adres ve tarih değişikliği yapabilir miyim?
Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez. Telefon açarak veya adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz.

Çiçeğim Cumartesi ve Pazar günleri gider mi?
Çiçek evi her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller dahil senenin 365 günü çiçek gönderebilirsiniz.

Özel günlerde teslimat
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Fatura gönderimi siparişin hangi aşamasında iletilir?
Faturanız siparişinizin teslim edilmesinin sonrasında 7 iş günü içerisinde fatura adresinize iletilir.


Siparişim teslim edildi ancak faturam gelmedi, ne yapmalıyım?
Fatura bilgilerini eksiksiz iletmeniz durumunda, fatura gönderimlerimiz belirtilen sürede tamamlanır. Aksi bir durum gerçekleştiği takdirde, fatura talebinizi telefonumuza veya adresimize iletebilirsiniz. Faturanız gönderildiği halde bulunamıyorsa, faturanızın kaşeli bir kopyası tarafınıza gönderilecektir.


Saksı bitkilerinin bakımını nasıl yapabilirim?

Saksı bitkisi satın almanız durumunda haftada bir su takviyesi yapmanız gerekmektedir. Suyun derecesinin çok soğuk veya çok sıcak olması, çiçeğinizin ömrünü kısaltacaktır.

Aranjman olarak hazırlanan ürünlerin bakımı nasıl olmalıdır?
Çiçek buketlerinin altında sarılı olan her türlü kâğıdı vazoya koymadan önce mutlaka çıkarmanız gerekmektedir, yoksa bakteri üremesini hızlandırmış olursunuz. Eğer satın aldığınız çiçek sünger içerisinde geldiyse süngerin üzerine su koyabilirsiniz. Vazolu ürünlerde ise her gün suyunu değiştirmeniz gerekmektedir.Adana’nın çiçek sitesi Adana Çiçek, seven kalpler arasındaki mesafeyi tek tıklama ile en aza indiriyor. Siz de Adana Çiçek ile fark yaratarak sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir, uzakta olsanız da onların yüzünü güldürebilirsiniz. Kırmızı gül, beyaz gül, orkide, papatya, teraryum, lilyum ve çok daha fazlasını sunan Adana Çiçek ile tüm çiçek siparişlerinizi aynı gün içerisinde sevdiklerinize ileterek onları mutlu edebilirsiniz. Adana Çiçek ile özel günlerde çiçek siparişi oluştururken size sunulan çiçek siparişi saat zaman aralığından sizin için uygun olan saat aralığını seçerek siz ne zaman isterseniz o anı özel kılabilirsiniz.

Adana Çiçek en güzel çiçek seçeneklerini özel ve dekoratif vazolarıyla da süsleyerek sevginizi en özel şekilde yansıtmanıza da yardımcı oluyor. Tek tık kadar yakınınızda olan en yakın çiçekçi’niz Adana Çiçek ile kaliteli hizmet anlayışı siz de şimdi tanışın. Adana Çiçek Siparişi için çiçek fiyatlarını listeleyebilir, sevdiklerinize kolay ve hızlı bir şekilde çiçek gönderebilirsiniz. Adana Çiçekçilik türlerine göre filtreleme yapabilir, çiçek fiyatlarına göre artan ya da azalan şeklinde sıralama yapabilir, Adana Çiçekçilik farkı ile çiçek aranjmanlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Çiçek göndermek ve sevdiklerinizin yüzünü güldürmek Adana Çiçekçi ile işte bu kadar kolay.

Her gün aynı gün teslimat özelliği ile en güzel duygularınızı sevdiklerinize ulaştırmayı amaçlayan Adana Çiçek ayrıca her gün ve her hafta fırsat çiçekleri de sunuyor. Bütçenize en uygun çiçek fiyatlarını fırsatlar bölümünden takip edebilir Adana Çiçek Siparişi ile ekonomik şekilde sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Güvenli şeklide ödemenizi gerçekleştirmeniz için kredi kartı, banka kartı, havale servislerini kullanabilirsiniz. 

Copyright © 2006 - 2018 adanacicek.net